fbpx

Twoja firma zaczyna tonąć w długach?

Pomożemy!

Umów się na spotkanie z ekspertem i odbierz BEZPŁATNĄ analizę sytuacji prawno-finansowej Twojej firmy.

Kontakt dostępny w dni robocze, od 9:00 do 17:00.

lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie.

Masz szansę uratować swoją firmę!

Restrukturyzacja w formie postępowania o zatwierdzenie układu, to szansa na uratowanie firmy przed bankructwem i bezpieczny powrót na rynek. Sprawdź, jakie są jej najważniejsze korzyści! 

Grzegorz Kostrzewa
Prezes Zarządu kancelarii ProPrawni

WSTRZYMANIE PŁATNOŚCI RAT

Postępowanie o zatwierdzenie układu daje ochronę przed spłatą miesięcznych zobowiązań nawet na kilkanaście miesięcy. Dzięki temu masz czas, by spokojnie podreperować budżet firmy. 

ZATRZYMANIE ZAJĘĆ EGZEKUCYJNYCH

Aktualne egzekucje zostają wstrzymane, a komornicy nie mogą wszcząć nowych postępowań. Restrukturyzacja realnie chroni Twój majątek. 

REDUKCJA ZADŁUŻENIA

Zobowiązania Twojej firmy mogą ulec redukcji nawet o połowę! Pozostała część zostanie rozłożona na raty dostosowane do Twoich możliwości, które będą stałe. Zmiana stóp procentowych nie ma wtedy znaczenia!

Powrót na rynek

Rachunki firmowe zostaną odblokowane i Twoja firma będzie znów mogła działać na rynku, zdobywać nowych klientów i zarabiać.

1
ANALIZA SYTUACJI

Skontaktuj się z Kancelarią ProPrawni – bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i przedstawimy Ci możliwe opcje działania.

2
ZAWIESZENIE EGZEKUCJI

Otworzymy postpowanie restrukturyzacyjne i zawiesimy egzekucje komornicze, co umożliwi Twojej firmie normalne funkcjonowanie.

3
PLAN I UKŁAD RESTRUKTURYZACYJNY

Przygotujemy plan restrukturyzacji, rozpoczniemy negocjacje z wierzycielami, zredukujemy zadłużenie i ustalimy nowe warunki spłaty zobowiązań.

Od powrotu do normalnej działalności biznesowej dzielą Cię tylko 3 kroki!

Od momentu w którym zdecydujesz się na współpracę z kancelarią ProPrawni, zaczynamy przywracać normalność w Twoim codziennym dniu. Uruchomimy mechanizmy prawne, dzięki którym wszelkie egzekucje zostaną wstrzymane, a Twoja firma będzie mogła wrócić na właściwe tory.

Dlaczego ProPrawni ?

Skutecznie wspieramy naszych klientów w trudnych sytuacja zdarzających się w biznesie. Mamy za sobą dziesiątki wynegocjowanych postępowań układowych, dzięki którym nasi klienci odbudowali swoje przedsiębiorstwa i stopniowo spłacają zadłużenie.

Doskonale znamy przepisy restrukturyzacyjne i upadłościowe, rozumiemy sposób myślenia wierzycieli i potrafimy z nimi skutecznie rozmawiać. Nasz kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny posiada ogromne doświadczenie w zakresie toczenia sporów z bankami, był nadzorcą układów m.in. hut, ogromnych zakładów, czy wielu małych i średnich przedsiębiorstw. 

Uwaga! Współpraca z nami nie jest łatwa – wymagamy zaufania i 100% współpracy. (uśmiech) Umów się na rozmowę z jednym z naszych ekspertów, skorzystaj ze zdalnej videokonferencji lub po prostu umów się na spotkanie w kancelarii – poznamy się i zastanowimy, jak możemy pomóc Tobie i Twojej firmie.

Wypełnij formularz i umów się na bezpłatną analizę firmy pod kątem możliwości przeprowadzenia restrukturyzacji.

© 2022 Kancelaria ProPrawni