fbpx
Antywindykacja admin7489 17 listopada 2021

Zabezpiecz swój majątek z nami

Antywindykacja

Regulowanie posiadanego zadłużenia to nie lada wyzwanie! Wielu naszych klientów brało kolejne pożyczki na spłatę poprzednich, czym uniemożliwiali sobie wyjście z trudnego położenia finansowego. Natomiast taka sytuacja powodowała, że zadłużenie nie zostawało obniżone, tylko wciąż wzrastało. Odebranie sądowego nakazu do zapłaty to tylko początek kłopotów! Jeśli i Ty borykasz się z podobnym problemem, skontaktuj się z nami, ponieważ działamy również jako kancelaria antywindykacyjna. Pomagamy w ten sposób chronić majątek naszych klientów przed wierzycielami oraz przyczyniamy się do obniżania ich zadłużenia. Interesuje Cię wyjście ze spirali zobowiązań, przedawnienie długu u komornika bądź ochrona majątku? Nie czekaj, aż sprawy nabiorą zbyt poważnego obrotu – zgłoś się do nas po wsparcie!

Realizowane przez nas postępowanie antywindykacyjne ma na celu nie tylko obniżenie zadłużenia, ale również zweryfikowanie zasadności podejmowanych przez wierzycieli czynności pozasądowych, sądowych oraz egzekucyjnych. Jako eksperci jesteśmy w stanie zweryfikować działanie nieuczciwych windykatorów, ustalić przedawnienie długu u komornika, jak również zabezpieczyć przed nim majątek. Profesjonalna firma antywindykacyjna powinna skrupulatnie przeanalizować całą historię długu, a także wskazać niedozwolone wykorzystywanie luk prawnych przez wierzycieli. W ten sposób kancelarie zapewniają zabezpieczenie majątku dłużnika, by ten mógł łatwiej spłacić dług bądź dochodzić swoich praw w sądzie. Ważne, aby skontaktować się z nami odpowiednio wcześnie, jesteśmy wtedy w stanie doradzić najkorzystniejsze rozwiązanie – obniżenie zadłużenia to niejedyne wyjście z sytuacji!

Działania z zakresu antywindykacji polegają na:

 • negocjacjach z wierzycielem (w imieniu dłużnika),
 • podpisaniu ugody (porozumienia) z wierzycielem,
 • restrukturyzacji zadłużenia (kompleksowe działania),
 • obronie procesowej w postępowaniach sądowych (należą do niej: sprzeciwy, zarzuty od nakazu zapłaty, odpowiedzi na pozew, sprzeciwy od wyroku zaocznego, zażalenia czy apelacje),
 • przedłużaniu postępowań egzekucyjnych lub uchylaniu konkretnych czynności egzekucyjnych (takich jak: skargi na czynności komornika, zarzuty na plan podziału sum uzyskanych z egzekucji, na wycenę majątku dłużnika czy powództwa przeciwegzekucyjne).

Antywindykacja polega na:

 • badaniu zasadności roszczeń oraz formy ich egzekwowania,
 • ochronie przed uporczywym nękaniem ze strony wierzycieli, firm windykacyjnych, a także kancelarii komorniczych,
 • prowadzeniu negocjacji z wierzycielami lub komornikami,
 • zabezpieczeniu interesów dłużnika oraz wierzyciela, a także na ochronie przed sprzedażą majątku za zaniżoną kwotę,
 • reprezentacji klientów przed sądem lub komornikiem.

W porównaniu do innych firm antywindykacyjnych oferujemy pełen zakres obsługi prawnej – nie obawiamy się rozwiązywania sporów związanych z windykacją na drodze sądowej. Zawsze priorytetem jest dla nas ochrona majątku przed komornikiem, obniżenie zadłużenia oraz maksymalne ułatwienie procesu spłaty długów przez klienta. Nasze działania sprawiły, że pomogliśmy już wielu klientom w trudnej sytuacji finansowej. Dzięki temu, że dążymy do osiągnięcia podstawowych celów, takich jak zabezpieczenie majątku oraz obniżenie zadłużenia, jesteśmy w stanie realnie wpłynąć na poprawę komfortu życia dłużnika.

Szukasz pomocy? Pozostaw swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej. Zadzwonimy do Ciebie i omówimy Twoją sytuację.

Umów się na spotkanie z ekspertem

Odbierz bezpłatną analizę sytuacji prawno-finansowej dla Ciebie lub Twojej firmy.

  Kancelaria antywindykacyjna – ochrona majątku przed komornikiem