fbpx
Zakup wierzytelności admin7489 15 listopada 2021

Zakup wierzytelności

Jak odzyskać płynność finansową?

Zaufanie w biznesie jest rzeczą podstawową, jednak każda firma przynajmniej raz spotkała się z sytuacją, w której trafiła na nieuczciwego kontrahenta. ProPrawni pomogą Twojej firmie w zachowaniu płynności finansowej dzięki szybkiemu zakupowi wierzytelności. Wbrew pozorom problemy z dłużnikami ma wielu przedsiębiorców w Polsce, jednak żadna taka sytuacja nie jest bez wyjścia. Odzyskanie płynności finansowej firmy może być ściśle związane z odebraniem należnych funduszy. Jako wierzyciel masz prawo oczekiwać od dłużnika działań, które pozwolą rozwiązać problemy ze spłatą zobowiązań. To rozwiązanie umożliwi Ci odzyskać znaczną część należności oraz skupić się na dalszym prowadzeniu biznesu. Dzięki temu zyskasz czas, pieniądze i spokój, a wszystkie formalności możesz załatwić nawet podczas jednego spotkania. Podpowiemy Ci, jak odzyskać płynność finansową w przedsiębiorstwie oraz skutecznie egzekwować swoje prawa. Całą resztą zajmą się nasi specjaliści.

Płynność finansowa firmy – zakup wierzytelności

Dlaczego warto zdecydować się na odsprzedaż długów? Przede wszystkim daje to realny wpływ na egzekwowanie swoich praw względem kontrahenta. Warto pamiętać w tym momencie, że brak spłaty należności przez współpracujących z naszymi klientami negatywnie wpływa na działanie firmy, co zaburza płynność finansową przedsiębiorstwa. Jest to oczywiste, ponieważ bez należnych nam środków nie sposób prawidłowo prowadzić biznes. Dlatego też oferowana przez nas pomoc pozwoli uwolnić się od blokujących rozwój przeciwności. Jako eksperci stanowimy łącznik między naszym klientem a jego dłużnikiem. Zawsze dążymy do jak najkorzystniejszej ugody, pozwalającej w jak najkrótszym czasie przywrócić płynność finansową w przedsiębiorstwie. Jest to poniekąd odzyskanie przez klienta możliwości dalszego prowadzenia firmy, do czego udało nam się doprowadzić wielokrotnie.

Szeroka oferta działań, czyli wsparcie od A do Z

Doskonale wiemy, jak poprawić płynność finansową przedsiębiorstwa. Nasza praca jest nie tylko związana z wykupem wierzytelności. Dobieramy plan działania zależnie od zastanej sytuacji. Czasami decydujemy się na wiele innych kroków, mających na celu polepszenie funkcjonowania firmy w obszarze egzekwowania należności od kontrahentów. Stąd też nasza pomoc okazuje się często kluczowa dla powodzenia negocjacji z zadłużonym wspólnikiem klienta. Zapraszamy więc wszystkich właścicieli przedsiębiorstw, którzy napotkali tego typu problemy – sprawimy, że Twoja firma wreszcie będzie mogła wrócić do normalnego funkcjonowania!
Umów się na spotkanie z ekspertem

Odbierz bezpłatną analizę sytuacji prawno-finansowej dla Ciebie lub Twojej firmy.

    Płynność finansowa w przedsiębiorstwie