fbpx
Zwrot prowizji bankowej admin7489 17 listopada 2021

Odzyskanie prowizji z banku

Zwrot prowizji bankowej to usługa przeznaczona dla osób indywidualnych, które spłaciły wcześniej swoje zobowiązania. Dotyczy on kredytów bankowych, kredytów udzielonych przez SKOK-i oraz pożyczek pozabankowych. Odzyskanie prowizji z banku możliwe jest dla klientów, którzy przed czasem spłacili swoje kredyty lub dokonali ich konsolidacji. To doskonałe rozwiązanie dla osób trafiających do nas z problemami finansowymi. W olbrzymiej większości nie mają oni świadomości, że mogą w ten sposób odzyskać jakiekolwiek środki. Zwroty prowizji z banku mogą w części, a czasami nawet w całości rozwiązać problem z opłaceniem obsługi prawnej (np. postępowania upadłościowego).

Prawo jest po Twojej stronie

Po wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, jak również opinii UOKiK, każdy konsument, który spłacił kredyt lub pożyczkę przed zakończeniem umowy z instytucją finansową, powinien otrzymać zwrot proporcjonalnych kosztów takich jak prowizja, opłaty początkowe czy przygotowawcze, a także składki na ubezpieczenie. Z danych udostępnionych przez Rzecznika Praw Finansowych wynika, że sprawa może dotyczyć nawet kilkuset tysięcy obywateli, a potencjalna kwota niesłusznie naliczonych prowizji przekracza 1,2 miliarda złotych.
Jeśli należysz do tego grona osób, zapraszamy Cię do współpracy. Wyjaśnimy Ci, jak odzyskać prowizję z banku ze spłaconego kredytu nawet sprzed kilku lat. Zgłoś się do nas tym bardziej, gdy nie jesteś pewien, czy zwrot prowizji bankowej Ciebie dotyczy. Dzięki nam będziesz mógł np. zamknąć wszystkie kwestie związane z Twoją historią kredytową. W ten sposób łatwiej zaplanujesz również przyszłe wydatki. Sprawdzimy, czy wszystkie warunki spełniają kryteria umożliwiające ubieganie się o odzyskanie prowizji z banku. W momencie korzystnego rozpatrzenia przez nas sprawy pomożemy w jej skierowaniu do banku oraz w kontaktowaniu się z jego przedstawicielami. W razie braku otrzymania pozytywnej opinii przekażemy ją dalej do odpowiednich instytucji. Pragniemy jednak uspokoić tych, którzy nadal się zastanawiają, jak sprawnie odzyskać prowizję. Dzięki wyrokowi TSUE większość banków wykazuje się chęcią współpracy, do czego również zawsze dążymy. Dlatego też zgłaszając się do nas, możesz być spokojny – zrobimy wszystko, aby środki wróciły do Twojej kieszeni!

Liczne zwroty prowizji bankowych z ProPrawnymi

Posiadamy już na swoim koncie liczne przypadki udanych operacji, związanych z odzyskaniem przez naszych klientów należnych im pieniędzy. Dlatego też dysponujemy sporym doświadczeniem w dochodzeniu praw byłych kredytobiorców. Warto zauważyć, że taki zwrot prowizji z banku czasami pozwala na uregulowanie bieżących zobowiązań, a często stanowi zastrzyk gotówki w realizacji planowanych od dawna inwestycji. Jako zespół ekspertów pokażemy, że spełniając wymogi zgodne z aktualnymi przepisami, masz prawo dochodzić swoich praw od banku.

Jak uzyskać zwrot prowizji?

Zapewne wiele osób, które posiłkują się kredytami czy pożyczkami, chciałoby wiedzieć, jak odzyskać prowizję i dostać od banku należne im pieniądze. Jako specjaliści znający się nie tylko na prawie, lecz także na zawiłej kulturze bankowej, udowadniamy naszym klientom, że odzyskiwanie prowizji nie jest działaniem skazanym na porażkę. Proces ten musi być przede wszystkim poparty odpowiednią dokumentacją, a zastosowane argumenty powinny być zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Dlatego też nasze wsparcie prawne pozwala na szybkie ustalenie wysokości należnych prowizji bankowych. Co najważniejsze, dzięki współpracy z teamem ProPrawnych zwrot następuje szybko, ponieważ jak nikt inny znamy szczegółowo wszelkie zagadnienia prawnicze. Pozwala to na profesjonalne działanie i skuteczny dialog z instytucjami finansowymi. W ten sposób prowizja bankowa trafia do klienta, który może wykorzystać ją na spłatę zobowiązań bądź przeznaczyć na inwestycję. Zapraszamy do kontaktu – przeanalizujemy Twoją umowę pod kątem odzyskania pieniędzy. Nie zwlekaj!
Umów się na spotkanie z ekspertem

Odbierz bezpłatną analizę sytuacji prawno-finansowej dla Ciebie lub Twojej firmy.

    Krok po kroku jak uzyskać zwrot prowizji bankowej